Critical Jack feminizované semena 10ks Silent Seeds

49 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
1 249 Kč

Výrobce
Silent Seeds

Kód produktu
8601

ks

Critical Jack je feminizované konopné semínko vzniklé křížením dvou konopí - Critical x Jack Herer Více

Popis feminizovaných semen Critical Jack je přejat od oficiálního výrobce Silent Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Feminizované semena konopí Critical Jack od Silent Seeds

Critical Jack je rostlina marihuany, která může venku vyrůst do výšky až 3 metrů. Je synonymem vysoké produktivity, genetické stability a vitality a jeho kvalita je již mnoho let prokazatelná. Genetická linie této výjimečné konopné rostliny mluví sama za sebe, neboť je důstojným dědicem legendárních kmenů, jako jsou Jack Herer a Critical+

Critical Jack je prémiové feminizované sběratelské semeno konopí s dominantní sativou (60%), s velmi specifickým aroma, které připomíná tóny dřeva, koření a citronovou kůru.

Detaily odrůdy konopí Critical Jack 

Genetika: Critical + x Jack Herer

Genotyp: 40% Indica / 60% Sativa

Květ: 8-9 týdnů

Sklizeň: Říjen

Obsah THC: 15 - 20%

Obsah CBD: 0,01-0,2%

Aroma: Sladké, přírodní

Konopné terpeny v rostlině Critical Jack

karyofylenKaryofylen - Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti. Velmi často se vyskytující terpen právě v rostlinách marihuany.

myrcenMyrcen - Nejčastěji se vyskytující terpen v rostlinách. Jeho vůně je velmi zemitá a kořeněná s nádechem pižma. Vyskytuje se především v citronové trávě, tymiánu nebo vavřínu. Myrcen je koncentrován především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky.

limonenLimonen - Limonen je jeden z nejběžnějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním. Je to velmi silný antioxidant s antivirovými účinky a schopností zmírňovat náhlé negativní projevy cukrovky.

ukazatel THC

Parametry

Typ kvetení fotoperioda
Verze feminizované
Genotyp fifty-fifty
Obsah THC THC vysoký 15-20%
Umístění uvnitř, venku, skleník
Výška střední 1 - 1,5m