Caramellow Kush Automatic - samonakvétací semena konopí 10 ks, Sensi Seeds

85 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
2 148 Kč

Výrobce
Sensi Seeds

Kód produktu
8410

ks

Samonakvétací kmen konopí Caramellow Kush Automatic je dominantní indika se střední dobou kvetení. Autflowering semena marihuany vznikla spojením známých kmenů Gorilla a Zkittles auto. Více

Popis samonakvétacích semen Caramellow Kush Automatic je přejat od oficiálního výrobce Sensi Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití. (více)

Caramellow Kush Automatic - samonakvétací semínka marihuany od Sensi Seeds

Semena marihuany Caramellow Kush Automatic vznikla spojením populárního kmene Gorilla a samonakvétací odrůdy Zkittles Auto

Caramellow Kush Automatic je indika-dominantní kmen konopí se středně dlouhou dobou květu. Ta trvá většinou v rozmezí 55 - 70 dní.

Rostliny cannabis mohou být v indooru i outdooru. Vnitřní rostliny dorůstají obvykle do výšky max 100 cm. Venku mohou být o něco vyšší, cca 120 cm.

Tato nenáročná autoflowering odrůda konopí produkuje v indooru velké výnosy až 550 gramů na m2. Produkce u venkovních rostlin je průměrně 450 gramů na rostlinu.

Detaily odrůdy konopí Caramellow Kush Automatic

Genotyp: 75 % indika, 25 % sativa

Genetika: Gorilla x Zkittles Auto

Doba květu: 55 - 70 dní

Výška rostlin indoor: 80 - 120 cm

Výnos indoor: až 550 g/m2

Výška rosltin outdoor: 90 - 120 cm

Výnos outdoor: cca 450 g/rostlina

Základní terpeny obsažené v rostlinách konopí Caramellow Kush Automatic

terpen myrcenMyrcen - Řadí se mezi nejběžnější terpen, které můžeme v rostlinách konopí nalézt. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. Najdeme ho také v citrónové trávě, tymiánu či bobkovém listu a chmelu. V rostlině marihuany se koncentruje zejména v květech. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida či revmatismus.

terpen pinenPinen - Jeden z nejběžnějších terpenů se svěžím aroma rozmarýnu, bazalky a jehličí je typický právě pro jehličnany. Má významné protizánětlivé účinky a dokáže bojovat se zárodky infekce, proto je v rámci aromaterapie vhodný například pro lidi trpící astmatem. 

karyofylenKaryofylen - Pro karyofylen je typická pepřová vůně s dřevitými tóny. Díky tomu tak působí velmi svěže. Disponuje protizánětlivými účinky a je tak velkým pomocníkem při léčbě zánětů horních a dolních dýchacích cest.

Parametry

Typ kvetení samonakvétací
Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp indika
Výnos střední výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška střední 1 - 1,5m
Terpeny karyofylen, myrcen, pinen