Blue Velvet®- feminizovaná semínka 5ks Dutch Passion

Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce
Dutch Passion

Kód produktu
6379

 Blue Velvet je z 50% Indica / 50% Sativa, i když převažující je genetický základ Indica, který bývá vyjádřen výrazněji. Více

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Blue Velvet od Dutch Passion

Po mnoha letech se nyní do genetické banky Dutch Passion vrací Blue Velvet, sestra proslulé Blueberry. Blue Velvet je z 50% Indica / 50% Sativa, i když převažující je genetický základ Indica, který bývá vyjádřen výrazněji.

Původní genetický základ si tato varieta nese po odrůdě Purple Thai (kříženec Oaxaca Gold a jedné speciální variety Chocolate Thai) a silné Afghani Indica.

V 90. letech probíhala spolupráce Dutch Passion s pěstitelem, který vyšlechtil původní varietu Blueberry, a právě v této době Dutch Passion rodinu Blueberry poprvé představili v Evropě. Blue Velvet vychází z původní banky semen, která vznikla právě na základě zmíněného projektu z 90. let.

Při pěstování uvnitř dává dobré výtěžky, často ale nedosahuje velké výšky – zhruba 50-60 cm, dobře se tedy pěstuje v SOG (sea-of-green neboli „moře zeleně“).

Blue Velvet vytváří jeden robustní hlavní květ, hojně pokrytý pryskyřicí.

Při pěstování uvnitř potřebuje ke květu 8 týdnů. Roste-li venku, dá se sklízet koncem září / začátkem října.

Rostlina může někdy vykazovat zbarvení do modra, zejména je-li vystavena chladnějším teplotám nebo při pěstování venku, kde může v dobrých podmínkách dosahovat výšky 2-3 m.

Z této variety se snadno získávají řízky, a také dokáže ocenit relativně vysoký přísun živin.

Získala si značnou oblibu díky povznášejícímu efektu vhodné dle pacientů pro typicky antidepresivní efekt.

Typ: fifty/fifty

Genetika: Purple Thai X Afghani Indica

Výška in: 50 - 60cm

Výška out: 2 - 3m

Výnos: střední

Doba květu: 8 týdnů

Sklizeň venku: koncem září, začátkem října

THC: 18% až 19%

Parametry

Balení 5 semen
Terpeny karyofylen, myrcen