Banana Punch - feminizovaná semena 10 ks, Barney´s Farm

55 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
1 392 Kč s DPH

Výrobce
Barney's Farm

Kód produktu
8181

ks

Feminizovaná odrůda cannabis Banana Punch je mistrovskou novinkou z laboratoře Bareny´s Farm. Semena marihuany v sobě kombinují dvě velmi oblíbené genetiky Banana OG a Purple Punch! Více

Popis feminizovaných semínek Banana Punch je přejat od oficiálního výrobce Barney's Farm. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Banana Punch - feminizovaná semena marihuany od Barney's Farm

Feminizovaná odrůda konopí Banana Punch je dalším novým přírustkem do prestižní kolekce výjimečných odrůd konopí holandské seedbanky Barney´s Farm.

Feminized semena marihuany vznikla křížením dvou nejžádanějších genetik - Banana OG a Purple Punch.

Výsledkem je hybridní kmen konopí s mírnou převahou indiky, vysokým výnosovým potenciálem a krátkou dobou květu, pouhých 60 - 65 dní.

Rostliny této odrůdy cannabis jsou silné a robustní. Jejich umístění je možné uvnitř i venku. Indoor rostliny dorůstají do výšky kolem 1 metru a výnosy se pohybují 600 - 650 g/m².

V outdooru mohou být rostliny vysoké až 2 metry a výnosy jsou až 1,5 kg na rostlinu!

Základní informace o odrůdě konopí Banana Punch

Genotyp: 55% indica, 45% sativa

GenetikaBanana OG x Purple Punch

Výška rostlin indoor: 110 cm

Výška rostlin outdoor: 200 cm

Doba květu: 60 - 65 dní

Výnos indoor: 600 - 650 g/m²

Výnos outdoor: 1,5 kg/rostlinu

THC: až 26 %

Terpeny obsažené v rostlině konopí odrůdy Banana Punch

limonenLimonen - Limonen patří k nejrozšířenějším terpenům. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při astmatických potížích.

pinenPinenPinen má svěží bylinné aroma. Může nabídnout řadu potencionálně terapeutických účinků a disponuje protizánětlivými vlastnostmi. Přispívá k léčbě astmatu a infekce dýchacích cest.

karyofylenKaryofylen - Vyniká výrazně kořeněným pepřovým aroma s tóny dřevin, což je kombinace působící velice svěže. Karyofylen disponuje protizánětlivými a analgetickými účinky, díky čemuž může potenciálně napomáhat při odbourávání bolestí.

myrcenMyrcen - Nejběžnější terpen, který v rostlinách konopí můžeme objevit. Jeho vůně je velmi zemitá a kořenitá s náznakem pižma. Myrcen je soustředěn především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky.

Banana_Punch_feminized_Barneys_Farm_obsah_THC

Parametry

Typ kvetení fotoperioda
Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp fifty-fifty
Obsah THC THC extrémní nad 25%
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška střední 1 - 1,5m
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen, pinen