Apollo F1 - samonakvétací semena marihuany 3ks, Royal Queen Seeds

74 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
1 860 Kč

Výrobce
Royal Queen seeds

Kód produktu
8732

ks

Odrůda Apollo F1 byla vyšlechtěna z vybrané linie čistých hybridů. Má delikátní a komplexní aroma se silnými tóny borovice, citrusů, bylinek a dokonce i vanilky. Jedná se o velice stabilní F1 odrůdu, která produkuje zdravé a jednotvárné rostliny. Více

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce Royal Queen Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Samonatvétací semena Apollo F1 od Royal Queen Seeds

Odrůda Apollo F1, pojmenovaná stejně jako bůh Apollón z antického Řecka, je vitální samonakvétací hybrid, který se může pochlubit silnou strukturou a delikátním aroma. Tato odrůda vznikla zkřížením inbredních linií z odrůd Lemon, Black Domina a Sugar Magnolia a podědila tak řadu skvělých vlastností od svých předků.

Odrůda Apollo F1 má čerstvé aroma, které kombinuje vůni borovice s bylinnými tóny a s jasným náznakem citrusové kůry. V pozadí si také můžete všimnout náznaku vanilky a levandule, což připomíná moderní konopné odrůdy, jako je například Cookies a nebo další odrůdy z USA. Odrůda Apollo F1 produkuje spoustu pryskyřice s vysokým obsahem kanabinoidů a s komplexním mixem terpenů, jako je myrcen, terpinolen, farnesen, karyofylen, ocimen, limonen a linalool.

Robustní, jednoduchá a produktivní odrůda

Odrůda Apollo F1 je robustní odrůda s kompaktní strukturou a jasnou, indikovou morfologií. Rostliny vyrostou do střední výšky a její větve rostou velice blízko sebe a již brzy začnou produkovat spoustu palic a temně zelené listy. Odrůda Apollo F1 je samonakvétací a celý její životní cyklus trvá asi 80 dnů. Po uplynutí této doby přijde velká sklizeň obrovských a tlustých palic, které na sobě mají spoustu trichomů.

Detaily odrůdy Apollo F1

Genetická Výbava: Lemon x Black Domina x Sugar Mangolia

Verze: Samonaktétací

Genotyp: Hybrid

Obsah THC: Velmi vysoký

Výnos: XXL

Výška: Střední

Kvetení: 45 - 50 dnů

Měsíc Sklizně: 75 - 80 dní po vyklíčení

Dominantní terpeny: Farnesen, Myrcen, Karyofylen, Terpinolen

Klima: Krátké léto


Terpeny obsažené v odrůdě Apollo F1

myrcenMyrcen - Myrcen má silné bylinné aroma s tóny koření. Je sám o sobě velmi silným antioxidantem a disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.

farnesenFarnesen - Sladký a ovocný terpen farnesen je hlavním terpenem ve slupkách zelených jablek. V přírodě se vyskytuje také v mnoha dalších rostlinách, např. v santalovém dřevě, zázvoru, pomerančích, heřmánku či třeba chmelu. Dodává výraznou vůni, čehož často využívají firmy vyrábějící parfémy a esenciální oleje. Je vyhlášený pro své uklidňující účinky, zejména v boji proti nespavosti.

karyofylenKaryofylen - Pro karyofylen je typická pepřová vůně s dřevitými tóny. Díky tomu tak působí velmi svěže. Disponuje protizánětlivými účinky a je tak velkým pomocníkem při léčbě zánětů horních a dolních dýchacích cest.

terpinolenTerpinolen - Přispívá k léčbě nespavosti, úzkosti, deprese, stresu či poruch spánku. Díky své svěží vůni, která je charakteristická tóny borovice a bylin s nádechem květinového aroma, je využíván v kosmetickém průmyslu.

Parametry

Typ kvetení samonakvétací
Verze feminizované
Délka květu krátká do 8 týdnů
Genotyp fifty-fifty
Obsah THC THC velmi vysoký 20% - 25%
Výnos vysoký výnos
Umístění venku
Výška malá do 1 m
Náročnost střední náročnost
Terpeny Farnesen, Myrcen, Karyofylen, Terpinolen
Genetika Lemon x Black Domina x Sugar Mangolia