Amnesia Lemon - feminizované semena 3ks, Silent Seeds

-20% Rychlé kvetení
21 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce
Silent Seeds

Kód produktu
8740

Prémiová feminizovaná semena Amnesia Lemon vyjadřují všechny kvalitativní znaky svého ušlechtilého genetického dědictví, pocházejícího z odrůd Original Amnesia a Lemon Skunk.
Klasika holandských kaváren z počátku tisíciletí, znovu oživená lahodně citronovým terpenovým profilem.        Více

Popis semen je přejat od oficiálního výrobce Silent Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Amnesia Lemon - feminizovaná semena konopí Silent Seeds

Amnesia Lemon je hybrid konopí s dominancí sativy, dosáhuje rekordních výnosů pro tuto kategorii, a to jak v interiéru (až 550 g/m2), tak v exteriéru (až 1500 g/rostlina). Velké, těžké, kompaktní květy jsou pokryté silnou vrstvou pryskyřice se svěží citronovou vůní.

Semena konopí z kolekce Amnesia Lemon poskytují květy mimořádné kvality. Aromatický profil se vyznačuje jemnými a komplexními tóny citronu, haze, kadidla a cedru. Konopí Amnesia Lemon má krásný aromatický buket plný svěžesti se silnou ovocnou a květinovou intenzitou. 

Amnesia Lemon je rostlina konopí, která má dokonalé vlastnosti především proto, že se snadno pěstuje. Vyžaduje pouze mírné hnojení a dobu růstu omezenou na maximálně 3 týdny v interiéru. Je tedy v dosahu většiny lidí. Dokáže překonávat překážky jako špičkový hráč, protože nabízí vynikající sklizeň prémiové kvality v jakémkoli klimatu.

Detaily odrůdy Amnesia Lemon

Genotyp: 25 % indica, 70 % sativa

Genetika: Original Amnesia X Lemon Skunk

Doba květu: 65 - 75 dnů

Výnos indoor: 500 - 550 g/m²

Výnos outdoor: 1300 - 1500 g/rostlina

THC: 17 -22 %

Terpeny obsažené v rostlině konopí Amnesia Lemon

myrcenMyrcen - Nejčastěji se vyskytující terpen v rostlinách. Jeho vůně je velmi zemitá a kořeněná s nádechem pižma. Vyskytuje se především v citronové trávě, tymiánu nebo vavřínu. Myrcen je koncentrován především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky.

limonenLimonen - Limonen je jeden z nejrozšířenějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním.  

Amnesia Lemon Silent Seeds obsah THC

Parametry

Typ kvetení fotoperioda
Verze feminizované
Délka květu krátká do 8 týdnů
Genotyp sativa
Obsah THC THC velmi vysoký 20% - 25%
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška velká nad 1,5m
Náročnost malá náročnost
Genetika Lemon Skunk, Original Amnesia