Afghani 1 - feminizovaná semena 10 ks, Sensi Seeds

Rychlé kvetení
67 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
1 699 Kč

Výrobce
Sensi Seeds

Kód produktu
8296

ks

Přestože název Cannabis indica pochází z Indie, nejlepší čisté indky se pěstují v Afghánistánu. Přesně jako tato feminizovaná semena marihuany odrůdy Afghani #1 od Sensi Seeds. Pro tento strain konopí jsou typické rychle kvetoucí kompaktní rostliny plné hustých pupenů. Více

Popis semen Afghani #1 je přejat od oficiálního výrobce Sensi Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Afghani #1 - feminizovaná semínka marihuany od Sensi Seeds

Pokud hledáte kvalitní semena marihuany skutečné indiky, mohl by být tento strain ten pravý. Sensi Seeds přináší odrůdu Afghani #1 vyšlechtěnou z vlastních hash rostlin. 

Nenáročný kmen konopí Afghani #1 přináší solidní výsledky. Odrůda se hodí především do indoor prostředí, ale i v outdooru slibuje úspěch, především v mírních klimatických podmínkách s dlouhým létem.

Tato odrůda cannabis má krátkou dobu květu, ale i během velmi krátké doby květu 45-55 dní vytváří kompaktní poupata s úžasným množstvím trichomů.

Detaily odrůdy konopí Afghani #1

Genotyp: 95% indika, 5 % sativa

Genetika: Afghaní

Délka květu: 7 - 8 týdnů

Dominantní terpen obsažený v rostlinách konopí odrůdy Afghani #1

 Myrcen Patří k nejběžnějším konopným terpenům a jeho vůně by se dala popsat jako zemitá s náznakem pižma a hřebíčku. V konopí najdeme myrcen zejména v květech rostliny. Je velmi silným antioxidantem a přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.

Parametry

Typ kvetení fotoperioda
Verze feminizované
Délka květu krátká do 8 týdnů
Genotyp indika
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř, venku
Náročnost malá náročnost
Terpeny myrcen
Genetika Afghani