OG Kush je indica-dominantní odrůdou a je známá svými silnými relaxačními účinky. Tato odrůda je oblíbená pro svou schopnost uvolnit tělo a mysl, což vede k pocitu euforie a klidu. OG Kush má také charakteristickou zemitou a dřevitou chuť a je často považována za odrůdu vhodnou pro večerní použití.

Sour Diesel je sativa-dominantní odrůdou, která je známá svými jasnými a povzbuzujícími účinky. Tato odrůda může stimulovat mysl a tělo, což vede k energii, kreativitě a aktivitě. Sour Diesel má také charakteristické citrusové aroma a chutě. Je oblíbeným výběrem pro denní použití a pro lidi, kteří chtějí zůstat aktivní a bdělí.

Rozdíl mezi těmito dvěma odrůdami spočívá v účincích a preferencích. OG Kush je vhodná pro ty, kteří hledají relaxaci a uvolnění, zatímco Sour Diesel je ideální pro ty, kteří hledají povzbuzení, energii a kreativitu. Volba mezi nimi závisí na vašich preferencích ohledně účinků.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info Akce -25%
Kali Dog - feminizovaná semínka 10ks Royal Queen SeedsKali Dog - feminizovaná semínka 10ks Royal Queen Seeds

Kali Dog - feminizovaná semínka 10ks Royal Queen Seeds

Skladem
1 188 Kč 1 590 Kč
Typ kvetení samonakvétací
Genotyp indika
Umístění uvnitř, venku
Tento silný strain, který se v původní formě pěstoval již před více než 20 lety. Pěstitelé si jej bezesporu oblíbí díky podsaditému,…