OG Kush Auto je automatickou odrůdou, což znamená, že rostlina kvete samovolně bez ohledu na světelný cyklus. Tato odrůda má tendenci nabízet silné tělesné účinky a relaxaci, což ji činí vhodnou pro konzumenty, kteří hledají potlačení bolesti a napětí. Je spíše indica-dominantní odrůdou a může být vhodná pro pěstování v různých prostředích.

Sour Diesel, často jednoduše označovaný jako Diesel, je známý svým silným mentálním povznesením a energizujícím účinkem. Tato odrůda je považována za sativní-dominantní a je oblíbeným výběrem mezi konzumenty, kteří hledají stimulaci, kreativitu a úlevu od stresu. Má dieselovou chuť s výraznými citrusovými a chemickými tóny.

Rozdíly mezi těmito dvěma odrůdami spočívají v účincích, genetickém původu a způsobu pěstování. OG Kush Auto je automatickou odrůdou s tělesnými účinky, zatímco Sour Diesel nabízí silné mentální povznesení a dieselovou chuť. Volba mezi nimi závisí na tom, jaký typ účinků a zážitku preferujete, a zda preferujete automatickou odrůdu.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info Akce -25%
Kali Dog - feminizovaná semínka 10ks Royal Queen SeedsKali Dog - feminizovaná semínka 10ks Royal Queen Seeds

Kali Dog - feminizovaná semínka 10ks Royal Queen Seeds

Skladem
1 188 Kč 1 590 Kč
Typ kvetení samonakvétací
Genotyp indika
Umístění uvnitř, venku
Tento silný strain, který se v původní formě pěstoval již před více než 20 lety. Pěstitelé si jej bezesporu oblíbí díky podsaditému,…