Northern Lights je indica-dominantní odrůda, která je známá svou silnou relaxační povahou. Tato odrůda má tendenci vyvolávat tělesnou klidnost a pomáhat s nespavostí. Je oblíbená pro svou schopnost uvolnit stres, bolest a úzkost. Northern Lights má často vyšší obsah THC.

Blueberry je také indica-dominantní odrůda, která je známá svým sladkým a ovocným aromatem a klidným a relaxačním účinkem. Tato odrůda je často volbou pro lidi, kteří hledají euforii a tělesnou relaxaci. Může pomoci s úzkostí a nespavostí. Blueberry má také vyšší obsah THC.

Rozdíl mezi těmito dvěma odrůdami spočívá v charakteristikách chuti a účincích. Northern Lights je vhodná pro ty, kteří hledají tělesnou relaxaci a klidný spánek s vyšším obsahem THC. Blueberry je ideální pro ty, kteří chtějí relaxaci a euforii s ovocným aroma. Volba mezi nimi závisí na tom, jaký zážitek konkrétní uživatel preferuje.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info
Blueberry - feminizovaná semínka 5 ks SeedsmanBlueberry - feminizovaná semínka 5 ks Seedsman

Blueberry - feminizovaná semínka 5 ks Seedsman

Skladem
912 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp indika
Umístění uvnitř, venku, skleník
Feminizované semena Blueberry od seedbanky Seedsman jsou převážně genotyp indika. Historie této odrůdy sahá až do konce 70. let 20. století…