Semenná banka Nirvana Seeds vznikla v roce 1995. Její zakladatel, Mau, sbíral znalosti a zkušenosti řadu let, které se zúročily při vytvoření jeho vlastní seedbanky. Dříve než se rozhodl založit si vlastní banku se semeny, strávil několik let cestováním po světě, kde sbíral ty nejlepší odrůdy, pěstoval a křížil nové zajímavé modely.

Po dlouhodobém procesu měl ve své sbírce k několik unikátních hybridů. Nirvana Seeds dnes patří ke špičce v produkci semen konopí výjimečných genetik. V nabídce však najdete i původní nezměněné odrůdy.

Nirvana Seeds se zaměřuje zejména na začínající pěstitele, kterým tak poskytuje kompletní vybavení a know-how k pěstování. Na výběr je ze semen regulérních, feminizovaných či samonakvétacích pro vnitřní i venkovní pěstování. Mezi nejoblíbenější strainy patří jednoznačně AK-48, OG Kush, White Widow, Papaya nebo Bubblelicious.

UPOZORNĚNÍ: Pěstování konopí za účelem získání drogy je protizákonné. Jakékoli zneužití může být v rozporu se zákonem. Respektujte legislativu svého státu!