Posláním Humboldt Seed Company je: „poskytovat vysoce kvalitní semena konopí zákazníkům, kteří chtějí pěstovat vlastní rostliny konopí“. Společnost Humboldt Seed Co. byla původně založena skupinou biologů v roce 2001 v Humboldt County, Kalifornie. První na řadě byl šlechtitelský program dodávající lékařské konopí pacientům podle kalifornského návrhu 215.

Společně s právním vývojem nyní společnost vytváří odrůdy jak běžné, tak feminizované kmeny semen konopí. Šlechtění se provádí na  farmě v Humboldt County. Humboldt Seed Co. zaručuje, že její semena budou fungovat podle svého nejlepšího potenciálu.

Neustále se snaží poskytovat zákazníkům nejvyšší kvalitu pro jejich maximální spokojenost. Humboldt Seed Company věří v poskytování zpětné pomoci komunitě a za tímto účelem přispívá na řadu charitativních organizací, včetně těch, které pomáhají rodinám s nízkými příjmy a také poskytují přístup pacientům v nouzi k lékařskému konopí.

UPOZORNĚNÍ: Pěstování konopí za účelem získání drogy je protizákonné. Jakékoli zneužití může být v rozporu se zákonem. Respektujte legislativu vašeho státu!