Kush odrůdy jsou obvykle indicové nebo indicově-dominantní a mají tendenci nabízet tělesné účinky. Jsou často spojeny s relaxací, klidem a uklidňujícím účinkem. Chutí a aromatem bývají často kořenité nebo zemité. Odrůdy Kush jsou známé svou silnou a relaxační povahou, což je činí oblíbenými u konzumentů, kteří hledají uvolnění.

Haze odrůdy jsou často sativní nebo sativně-dominantní a mají tendenci nabízet euforické a energetizující účinky. Jsou známé svým jasným mentálním zážitkem, kreativitou a povzbuzením. Chutí a aromatem bývají často ovocné nebo citrusové. Odrůdy Haze jsou vhodné pro ty, kteří hledají povzbudivý a motivující zážitek.

Rozdíl mezi Kush a Haze spočívá v účincích, chuťovém profilu a genetickém původu. Kush nabízí tělesné účinky a kořenitou nebo zemitou chuť, zatímco Haze má euforické účinky a ovocný nebo citrusový chuťový profil. Volba mezi nimi závisí na vašich preferencích ohledně účinků a zážitku, který hledáte.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info
Jack Herer - feminizovaná semínka 5 ks SeedsmanJack Herer - feminizovaná semínka 5 ks Seedsman

Jack Herer - feminizovaná semínka 5 ks Seedsman

Skladem
760 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp fifty-fifty
Umístění uvnitř, venku, skleník
Hybrid, který kombinuje vlastnosti obou genotypů - indika i sativa. Feminizovaná semena marihuany seedbanky Seedsman jsou výsledkem spojení…