Haze je kategorie sativa-dominantních odrůd, které jsou známé svými jasnými a povzbuzujícími účinky. Odrůdy Haze mají tendenci stimulovat mysl a tělo, což může vést k kreativitě a aktivitě. Jsou často vyhledávány pro denní použití a pro lidi, kteří chtějí zůstat bdělí a aktivní. Odrůdy Haze mají často vysoký obsah THC a jsou známé svými složitými aroma a chutí.

Kush naopak představuje kategorii indica-dominantních odrůd, které mají silné relaxační a uklidňující účinky. Tyto odrůdy jsou vhodné pro lidi, kteří hledají tělesnou uvolnění a úlevu od bolesti. Jsou oblíbené pro večerní užívání a pro ty, kteří chtějí relaxovat. Odrůdy Kush mohou mít různý obsah THC, ale často jsou známé svými sladkými a zemitémi chutěmi.

Rozdíl mezi Haze a Kush spočívá v účincích a preferencích uživatele. Haze je vhodná pro ty, kteří hledají povzbuzení a aktivitu, zatímco Kush je ideální pro ty, kteří hledají relaxaci a uklidnění. Volba mezi nimi závisí na tom, jaký zážitek a účinky preferujete.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info
Jack Herer - feminizovaná semínka 5 ks SeedsmanJack Herer - feminizovaná semínka 5 ks Seedsman

Jack Herer - feminizovaná semínka 5 ks Seedsman

Skladem
760 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp fifty-fifty
Umístění uvnitř, venku, skleník
Hybrid, který kombinuje vlastnosti obou genotypů - indika i sativa. Feminizovaná semena marihuany seedbanky Seedsman jsou výsledkem spojení…