Durban Poison je známý pro svou svěží, citrusovou vůni a jasnou, aktivující euforii. Tato odrůda bývá často sativa dominantní a má tendenci nabízet vysokou energetickou stimulaci, což ji činí vhodnou pro konzumenty hledající aktivní a kreativní zážitek. Durban Poison bývá často oblíbeným výběrem pro denní uživatele konopí.

Super Lemon Haze je odrůda, která je známá pro svou silnou citronovou chutí a vůní, což ji činí osvěžující pro chuťové buňky. Tato odrůda bývá také sativa dominantní a nabízí jasné a euforické účinky, které mohou zvýšit energii a zlepšit náladu. Super Lemon Haze je oblíbeným výběrem pro konzumenty, kteří hledají povzbudivý a svěží zážitek.

Rozdíly mezi těmito dvěma odrůdami spočívají zejména v chuti, vůni a složení účinků. Durban Poison se zaměřuje na aktivaci a jasnost, zatímco Super Lemon Haze nabízí osvěžující citronový zážitek s euforickými účinky. Výběr mezi nimi závisí na tom, jaký typ zážitku preferujete.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info Akce -32%
Durban - semínka 10 ks standardizovaná Sensi SeedsDurban - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

Durban - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

Do 5 dnů
1 099 Kč 1 620 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp indika
Umístění venku
Tato podsaditá subtropická sativa se jmenuje po městě v Jižní Africe, kde dominovala marihuana pěstovaná v okolních kopcích a pláních.