Durban Poison je známý pro svou svěží, citrusovou vůni a jasnou, aktivující euforii. Tato odrůda bývá často sativa dominantní a má tendenci nabízet vysokou energetickou stimulaci, což ji činí vhodnou pro konzumenty hledající aktivní a kreativní zážitek. Durban Poison bývá často oblíbeným výběrem pro denní uživatele konopí.

Sour Diesel je odrůda, která je známá pro svou kyselou a palčivou vůni, která připomíná benzín. Tato odrůda bývá také sativa dominantní a nabízí silné a povzbudivé účinky, které mohou zvýšit energii a povzbudit tvořivost. Sour Diesel je oblíbeným výběrem pro konzumenty, kteří hledají euforii a povzbuzení.

Rozdíly mezi těmito dvěma odrůdami spočívají zejména v chuti, vůni a účincích. Durban Poison je známý svou čistou energií, zatímco Sour Diesel nabízí povzbudivý a euforický zážitek. Výběr mezi nimi závisí na tom, jaký typ zážitku preferujete.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info Akce -25%
Kali Dog - feminizovaná semínka 10ks Royal Queen SeedsKali Dog - feminizovaná semínka 10ks Royal Queen Seeds

Kali Dog - feminizovaná semínka 10ks Royal Queen Seeds

Skladem
1 188 Kč 1 590 Kč
Typ kvetení samonakvétací
Genotyp indika
Umístění uvnitř, venku
Tento silný strain, který se v původní formě pěstoval již před více než 20 lety. Pěstitelé si jej bezesporu oblíbí díky podsaditému,…
Rychlé info Akce -32%
Durban - semínka 10 ks standardizovaná Sensi SeedsDurban - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

Durban - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

Do 5 dnů
1 099 Kč 1 620 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp indika
Umístění venku
Tato podsaditá subtropická sativa se jmenuje po městě v Jižní Africe, kde dominovala marihuana pěstovaná v okolních kopcích a pláních.