Durban Poison je známý pro svou svěží, citrusovou vůní a jasnou, aktivující euforii. Tato odrůda bývá často sativa dominantní a má tendenci nabízet vysokou energetickou stimulaci, což ji činí vhodnou pro konzumenty hledající aktivní a kreativní zážitek. Durban Poison bývá často oblíbeným výběrem pro denní uživatele konopí.

Pineapple Express je odrůda, která je známá pro svou sladkou a tropickou chutí a vůní, která připomíná ananas. Tato odrůda bývá obvykle hybridní a může nabídnout vyvážené účinky, které spojují euforii s mírnou relaxací. Pineapple Express může být vhodnou volbou pro konzumenty, kteří chtějí relaxovat a zároveň si udržet jasnou mysl.

Rozdíly mezi těmito dvěma odrůdami spočívají v chuti, vůni a složení účinků. Durban Poison nabízí silnou energetickou stimulaci, zatímco Pineapple Express kombinuje euforii s mírnou relaxací. Výběr mezi nimi závisí na tom, jaký typ zážitku preferujete.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info Akce -32%
Durban - semínka 10 ks standardizovaná Sensi SeedsDurban - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

Durban - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

Do 5 dnů
1 099 Kč 1 620 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp indika
Umístění venku
Tato podsaditá subtropická sativa se jmenuje po městě v Jižní Africe, kde dominovala marihuana pěstovaná v okolních kopcích a pláních.