CBG, nebo také kanabigerol, je další z řady fytokanabinoidů. Tyto látky jsou přírodní sloučeniny produkované rostlinami konopí. Kanabigerol patří společně s látkami CBD, CBN a CBC k nepsychoaktivním kanabinoidům. Díky tomu jsou také považované za legální a nikterak závadné nebo nebezpečné. CBG má dle dosavadních studií rozličné přínosy pro lidské organismus. 

CBG neovlivňuje chování ani jednání. Nemá vliv na změny pozornosti nebo úsudku. CBG produkty z naší nabídky obsahují CBG získáváné výhradně metodou CO2 extrakce. Díky tomu je výsledný extrakt kompletní výtažek konopných fytokanabinoidů, jejichž součástí jsou i rostlinné terpeny, fenoly a flavonoidy. Zároveň si zachovává tu nejvyšší možnou kvalitu.

Dle legislativy EU nesmíme uvádět podrobnosti o pozitivních účincích rostlin ani obsažených látkách a nesmíme vyvolávat dojem, že mají léčebné účinky.

Rychlé info Akce -31%
Enecta CBG olej 5%, 500 mg, 10 mlEnecta CBG olej 5%, 500 mg, 10 ml

Enecta CBG olej 5%, 500 mg, 10 ml

Skladem
710 Kč 1 023 Kč
CBG olej 5% od Enecta je ideální olej pro začátek. CBG olej má ideální koncentraci a je určený pro ty, kteří chtějí poprvé vyzkoušet účinky…

CBG: Co to je a jaké má účinky?

CBG: Co to je a jaké má účinky?

Už jste slyšeli o CBG? Jedná se o jeden z mnoha kanabinoidů, který je obsažen v rostlině konopí. Chcete se dozvědět více o jeho léčivých účincích