CBG krystaly, známé také jako CBG izolát, jsou obdobou CBD izolátu. Jedná se o nejčistější podobu kanabigerolu, která je v současné době dostupná. Koncetrace kanabigeriolu v krystalech se pohybuje na minimálně 98 %Na rozdíl od jiných CBG produktů, izolát skrývá skutečně pouhý kanabigerol v nejvyšší koncentraci. Nenajdete v něm žádné další kanabinoidy, flavonoidy ani fenoly. Některé druhy krystalů obsahují 1 % terpenů pro zvýšení účinnosti, a to díky tzv. synergii látek.

Krystaly jsou jsou čiré, bez zápachu i chuti. I proto se často používají jako přídavky do potravin s kanabinoidy či do konopné kosmetiky. Velkou výhodou je proto jejich neobvykle široké spektrum využití. Svou pleťovou či tělovou kosmetiku si tak můžete snadno obohatit o tento blahodárný kanabinoid.

Dle legislativy EU nesmíme uvádět podrobnosti o pozitivních účincích rostlin ani obsažených látkách a nesmíme vyvolávat dojem, že mají léčebné účinky.

Rychlé info
Enecta CBG krystaly 99%, 500 mgEnecta CBG krystaly 99%, 500 mg

Enecta CBG krystaly 99%, 500 mg

Skladem
1 260 Kč
CBG krystaly od Enecta obsahují 99% CBG a 1% terpenů! CBG krystaly mají široké spektrum využití a díky jejich čistotě je můžete užívat…

CBG: Co to je a jaké má účinky?

CBG: Co to je a jaké má účinky?

Už jste slyšeli o CBG? Jedná se o jeden z mnoha kanabinoidů, který je obsažen v rostlině konopí. Chcete se dozvědět více o jeho léčivých účincích