• Fénixovy slzy - zázračný lék
  Fénixovy slzy - zázračný lék
  2462 Pohledy

  Fénixovy slzy jsou neúčinnějším přípravkem získávaným z konopí. Slouží k léčbě mnoha nemocí, ať už deprese, crohnova nemoc, roztroušená skleróza a mnohé další.

  Read more
 • G13 - legendární afgánské konopí
  G13 - legendární afgánské konopí
  10222 Pohledy

  G13 je jedna z nejzámnějších konopných odrůd známá pěstitelům po celém světě. Dovolte nám představit krátký příběh této legendární genetiky.

  Read more
 • Purple - fialové konopí
  Purple - fialové konopí
  5942 Pohledy

  Purple je známá odrůda konopí pro své charakteristické fialové zbarvení. Nejznámější odrůdy jsou Purple Kush, Purple Voodoo, Purple Diesel a Purple Haze.

  Read more
 • Nástrahy partyzánského pěstování
  Nástrahy partyzánského pěstování
  3135 Pohledy

  Jednou z velkých nevýhod pěstování rostlin ve venkovním prostředí je fakt, že přitahují mnoho přírodních škůdců. Taková hrozba při pěstování rostlin v interiéru nehrozí, nebo bývá velmi minimální. Nejvíce krizové období nastává hlavně v letní sezóně, kdy je výskyt rostlinných škůdců a dravých zvířat největší.

  Read more
 • 6 tipů pro skladování lékařské marihuany
  6 tipů pro skladování lékařské marihuany
  346 Pohledy

  Suché květy lékařského konopí mohou při špatném uskladnění postupem času přeschnout, což bude mít za následek tvrdý a štiplavý kouř během inhalace. Nedosušené květy mohou být naopak příliš vlhké a podporovat tak vznik plísně během uskladnění.

  Read more
 • SAMEC NEBO SAMICE KONOPÍ
  SAMEC NEBO SAMICE KONOPÍ
  1824 Pohledy

  Pokud pěstujete konopí je určitě dobré vědět, jak rozeznat samce od samičky konopí. Rozdíly u samčích a samičích květů jsou totiž velice důležité k pěstování konopí, jelikož vám prozradí o kvalitě vašeho vypěstovaného květu. Otázkou tedy je, jak to poznat?

  Read more
 • LÉKAŘSKÉ KONOPÍ A KONOPNÁ MAST
  LÉKAŘSKÉ KONOPÍ A KONOPNÁ MAST
  755 Pohledy

  V současné době, snad již každý člověk alespoň minimálně slyšel o pojmu “léčebné” či “lékařské konopí”. Zejména v posledních cca 5 letech se s konopnými výrobky pro léčbu nejrůznějších neduhů, doslova roztrhl pytel. Co už však spousta lidí neví a příliš nerozlišuje, je fakt, že odrůd konopí je opravdu obrovské množství. Zdaleka se již nejedná pouze o konopí s THC, naopak to je v současné době poměrně na ústupu. Pojďme se podívat na to, proč tomu tak je... 

  Read more
 • KLÍČENÍ A VÝSEV SEMEN KONOPÍ
  KLÍČENÍ A VÝSEV SEMEN KONOPÍ
  807 Pohledy

  Šlechtěné druhy semen mají klíčivost kolem 95%. Jak postupovat abychom zajistili semínkům co nejlepší pravděpodobnost na úspěch?

  Read more
 • KONOPÍ V KRVI A MOČI - JAK DLOUHO BUDE TEST NA DROGY POZITIVNÍ?
  KONOPÍ V KRVI A MOČI - JAK DLOUHO BUDE TEST NA DROGY POZITIVNÍ?
  881 Pohledy

  Testy na přítomnost drog v těle jsou dost možná nevyhnutelně součástí naší společnosti. Ať už jste například studentem nebo zaměstnancem, pokud se znelíbíte vašemu učiteli či nadřízenému, a zároveň provozujete samoléčbu konopím nebo jednoduše rekreačně užíváte cannabis, může po vás váš nadřízený kdykoli vyžadovat test na přítomnost drog.

  Read more
 • ABSTINENČNÍ PŘÍZNAKY ZÁVISLOSTI NA KONOPÍ
  ABSTINENČNÍ PŘÍZNAKY ZÁVISLOSTI NA KONOPÍ
  837 Pohledy

  Abstinenční příznaky se mohou objevit v mnohem více případech, než byste snad předpokládali. Nejedná se přitom ani zdaleka pouze o příznaky po vysazení konopí. Lze však tyto symptomy označit jako “abstinenční příznaky” v pravém slova smyslu? Přesně na toto téma se v dnešním článku detailně zaměříme a možná zboříme i pár mýtů. 

  Read more
 • KVETENÍ ZBLÍZKA - KDY ZAČÍNÁ A KONČÍ
  KVETENÍ ZBLÍZKA - KDY ZAČÍNÁ A KONČÍ
  682 Pohledy

  Ačkoliv domácí pěstování klasického (THC) konopí je samozřejmě nelegální, konopí pro medicínské účely (CBD odrůdy), si doma pro svou potřebu, vypěstovat smíte. Pěstování konopných rostlin, však může být skutečnou alchymií. Podívejme se tedy společně, jak rostliny správně pěstovat, ale zejména, jak je správně přivést do fáze kvetení, a jak o ně dále pečovat.

  Read more
 • K ČEMU SE HODÍ SAMCI KONOPÍ?
  K ČEMU SE HODÍ SAMCI KONOPÍ?
  779 Pohledy

  Každý kdo se blíže zajímá o konopí a jeho pěstování, již určitě někdy slyšel, že samci této rostliny nejsou až tak dobře využitelné, jako například právě samičí rostlinky. V následujícím článku se můžete o samčích rostlinách dozvědět o něco víc a také zjistit, že v některých chvílích to bez samců zkrátka nejde.

  Read more
Showing 421 to 432 of 439 (37 Pages)