Amnesia Haze je známá pro své silné a výrazné euforické účinky, které mohou zvýšit energii a povzbudit kreativitu. Tato odrůda bývá také haze dominantní a má tendenci mít silnou citronovou vůni, což přispívá k její osvěžující povaze. Amnesia Haze je oblíbeným výběrem pro konzumenty, kteří hledají intenzivní a energetizující zážitek.

Sour Diesel je odrůda známá pro svou kyselou a palčivou vůni, která připomíná benzín. Tato odrůda bývá také sativa dominantní a nabízí silné a povzbudivé účinky, které mohou zvýšit energii a povzbudit tvořivost. Sour Diesel je oblíbeným výběrem pro konzumenty, kteří hledají euforii a povzbuzení.

Rozdíly mezi těmito dvěma odrůdami spočívají zejména v chuti, vůni a účincích. Amnesia Haze se zaměřuje na silné euforické účinky a citronovou svěžest, zatímco Sour Diesel nabízí povzbudivý a palčivý zážitek. Výběr mezi nimi závisí na tom, jaký typ zážitku preferujete.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info Akce -25%
Kali Dog - feminizovaná semínka 10ks Royal Queen SeedsKali Dog - feminizovaná semínka 10ks Royal Queen Seeds

Kali Dog - feminizovaná semínka 10ks Royal Queen Seeds

Skladem
1 188 Kč 1 590 Kč
Typ kvetení samonakvétací
Genotyp indika
Umístění uvnitř, venku
Tento silný strain, který se v původní formě pěstoval již před více než 20 lety. Pěstitelé si jej bezesporu oblíbí díky podsaditému,…