Afghani je indica-dominantní odrůdou, která má svůj původ v Afghánistánu. Je známá svými silnými relaxačními účinky na tělo a mysl. Afghani má tendenci vyvolat pocit klidu a euforie, což činí tuto odrůdu oblíbenou pro večerní užití nebo k odpočinku. Má typicky zemité a dřevité aroma.

Purple Kush je také indica-dominantní odrůdou a má podobně silné relaxační účinky. Charakteristickým znakem Purple Kush je fialové zbarvení listů a pupenů, což mu dává jeho název. Tato odrůda má tendenci vyvolat pocit tělesného uvolnění a euforie, což ji činí vhodnou pro lidi hledající relaxaci a úlevu od bolesti. Má také charakteristické sladké a květinové aroma.

Rozdíl mezi Afghani a Purple Kush spočívá v chutích, vizuálním vzhledu a mírných rozdílech v účincích. Afghani má tradiční zemitou chuť, zatímco Purple Kush může mít sladší tóny díky svému fialovému zbarvení. Oba jsou vhodné pro relaxaci, ale Purple Kush se může vyznačovat vizuální estetikou.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info
Afghani 1 - feminizovaná semena 10 ks, Sensi SeedsAfghani 1 - feminizovaná semena 10 ks, Sensi Seeds

Afghani 1 - feminizovaná semena 10 ks, Sensi Seeds

Do 5 dnů
1 690 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp indika
Umístění uvnitř, venku
Přestože název Cannabis indica pochází z Indie, nejlepší čisté indky se pěstují v Afghánistánu. Přesně jako tato feminizovaná semena…
Rychlé info -8%
Super Skunk -  feminizovaná semínka 10 ks Sensi SeedsSuper Skunk -  feminizovaná semínka 10 ks Sensi Seeds

Super Skunk - feminizovaná semínka 10 ks Sensi Seeds

Do 5 dnů
1 489 Kč 1 620 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp indika
Umístění uvnitř, skleník
Super skunk je jeden z prvních pokusů Sensi vyšlechtit novou generaci rostlin křížením novější genetiky Skunku n. 1 a staré kvalitní…