Afghani je indica-dominantní odrůdou, která má svůj původ v Afghánistánu. Tato odrůda je známá svými relaxačními účinky, které působí na tělo i mysl. Afghani má tendenci vyvolat pocit klidu a euforie. Je oblíbená pro svou schopnost pomoct s nespavostí a stresovými stavy. Má také charakteristické zemité a dřevité aroma.

Master Kush je další indica-dominantní odrůdou, která má svůj původ v oblasti Hindu Kush na pomezí Afghánistánu a Pákistánu. Tato odrůda je známá svými silnými relaxačními účinky, které působí na tělo. Master Kush má tendenci vyvolat pocit euforie a tělesného uvolnění. Je oblíbená pro svou schopnost pomoci s bolestí a úzkostí. Má také charakteristické dřevité aroma s lehkými květinovými tóny.

Obě odrůdy mají silné indica vlastnosti a jsou vhodné pro večerní použití nebo pro lidi, kteří hledají relaxaci a uvolnění. Rozdíl mezi nimi může spočívat v jemných chutích a mírně odlišných účincích, ale obě jsou vhodné pro ty, kteří hledají tradiční indica zážitek.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info
Afghani 1 - feminizovaná semena 10 ks, Sensi SeedsAfghani 1 - feminizovaná semena 10 ks, Sensi Seeds

Afghani 1 - feminizovaná semena 10 ks, Sensi Seeds

Do 5 dnů
1 690 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp indika
Umístění uvnitř, venku
Přestože název Cannabis indica pochází z Indie, nejlepší čisté indky se pěstují v Afghánistánu. Přesně jako tato feminizovaná semena…
Rychlé info -8%
Super Skunk -  feminizovaná semínka 10 ks Sensi SeedsSuper Skunk -  feminizovaná semínka 10 ks Sensi Seeds

Super Skunk - feminizovaná semínka 10 ks Sensi Seeds

Do 5 dnů
1 489 Kč 1 620 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp indika
Umístění uvnitř, skleník
Super skunk je jeden z prvních pokusů Sensi vyšlechtit novou generaci rostlin křížením novější genetiky Skunku n. 1 a staré kvalitní…