Afghani je indica-dominantní odrůdou, která má svůj původ v Afghánistánu. Tato odrůda je známá svými silnými relaxačními účinky na tělo a mysl. Afghani má tendenci vyvolat pocit klidu a euforie, což činí tuto odrůdu oblíbenou pro večerní užití nebo k odpočinku. Má typicky zemité a dřevité aroma.

Kush je širší termín, který označuje více konopných odrůd, včetně těch pocházejících z oblasti Hindu Kush, jakou je například Master Kush. Obecně jsou odrůdy Kush také indica-dominantní a mají podobné relaxační účinky jako Afghani. Charakteristickými rysy odrůd Kush jsou silný efekt na tělo, uvolnění a euforie. Chutě a aromata mohou být různorodá, ale často mají dřevitý, zemitý nebo květinový charakter.

Rozdíl mezi Afghani a Kush může spočívat v konkrétních variantách a jejich chutích, které mohou být odlišné v závislosti na původu a kříženích. Obě odrůdy však obecně nabízejí silné relaxační účinky a jsou vhodné pro ty, kteří hledají uvolnění a klid.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info
Afghani 1 - feminizovaná semena 10 ks, Sensi SeedsAfghani 1 - feminizovaná semena 10 ks, Sensi Seeds

Afghani 1 - feminizovaná semena 10 ks, Sensi Seeds

Do 5 dnů
1 690 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp indika
Umístění uvnitř, venku
Přestože název Cannabis indica pochází z Indie, nejlepší čisté indky se pěstují v Afghánistánu. Přesně jako tato feminizovaná semena…
Rychlé info -8%
Super Skunk -  feminizovaná semínka 10 ks Sensi SeedsSuper Skunk -  feminizovaná semínka 10 ks Sensi Seeds

Super Skunk - feminizovaná semínka 10 ks Sensi Seeds

Do 5 dnů
1 489 Kč 1 620 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp indika
Umístění uvnitř, skleník
Super skunk je jeden z prvních pokusů Sensi vyšlechtit novou generaci rostlin křížením novější genetiky Skunku n. 1 a staré kvalitní…