Afghani je indica-dominantní odrůdou, která má svůj původ v Afghánistánu, v blízkosti oblasti Hindu Kush. Tato odrůda je známá svými silnými relaxačními účinky na tělo a mysl. Afghani má tendenci vyvolat pocit klidu a euforie, což činí tuto odrůdu oblíbenou pro večerní užití nebo k odpočinku. Má typicky zemité a dřevité aroma.

Hindu Kush, na druhé straně, je indica odrůdou, která pochází přímo z oblasti Hindu Kush v Afghánistánu a Pákistánu. Tato odrůda je také známá svými relaxačními účinky, zejména na tělo. Hindu Kush má tendenci vyvolat pocit euforie a tělesného uvolnění. Má charakteristické dřevité a zemité aroma s lehkými květinovými tóny.

Obě odrůdy mají silné indica vlastnosti, a proto jsou vhodné pro relaxaci a uvolnění. Rozdíl mezi nimi spočívá v mírných rozdílech v chutích, mírných odchylkách v účincích a historii původu. Oba jsou vhodné pro lidi, kteří hledají konopné odrůdy, které pomáhají s relaxací a stresovými stavy.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info
Afghani 1 - feminizovaná semena 10 ks, Sensi SeedsAfghani 1 - feminizovaná semena 10 ks, Sensi Seeds

Afghani 1 - feminizovaná semena 10 ks, Sensi Seeds

Do 5 dnů
1 690 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp indika
Umístění uvnitř, venku
Přestože název Cannabis indica pochází z Indie, nejlepší čisté indky se pěstují v Afghánistánu. Přesně jako tato feminizovaná semena…
Rychlé info -8%
Super Skunk -  feminizovaná semínka 10 ks Sensi SeedsSuper Skunk -  feminizovaná semínka 10 ks Sensi Seeds

Super Skunk - feminizovaná semínka 10 ks Sensi Seeds

Do 5 dnů
1 489 Kč 1 620 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp indika
Umístění uvnitř, skleník
Super skunk je jeden z prvních pokusů Sensi vyšlechtit novou generaci rostlin křížením novější genetiky Skunku n. 1 a staré kvalitní…